Deprese kolem nás ( tedy mě )

26. listopadu 2008 v 17:38 | myself |  KFMCh
Tak nevím , jestli je to teda tou zimou nebo čím, ale rozlezla se nám v Praze a hlavně na ústavu deprese. Tedy možná ani ne deprese, ale skleslost určitě.

Mé skoro vždy pozitivně naladěné a optimismus šíříci osoby se to tedy moc nedotýká. Ale vidím to ve svém okolí. A možná se mě to okrajově dotýká ( ta básnička Zima přeci je na můj výtvor docela depresivní ). Ale pokud to je jediný, jak se mě deprese dotýkají, tak dobrý.
Ale k věci. To, že Pavlousek chytá depky a stresy skoro na každém rohu ( promiň ) , to už je normální jev. Tudíž jsem si zvykla a občas ji z toho "tahám". No ale co včera nevidím, byla jsem celý den v labu kvůli bakalářce a Pavla přišla na odpoledne. Já už jsem finišovala ( po 7h práce ) a ona měla hotovo ( po 2h) tak na mě čekala, že stejnak musíme na ajinu. No vylezu od odparky ( prostě ze dveří a spatřím nejen Pavlu, ale i Honzu ( našeho blázna- tedy školitele). Tak na tom by nebylo nic tak divného, kdyby nevypadal tak hrozně sklesle. No po zkonzultování, že teda stačí uklidit, a pak se domluvíme co dál, jsem začala s úklidem. Prostě jsem byla roztahaná ve 4 místnostech a nepotřebovala jsem, aby po mě zůstala spoušť. Jak jsem tak pendlovala po těch dveřích, vždycky jsem na ty 2 mrkla, co zrovna kutěj. Ale musím říct, že jak Honza ze začátku vypadal deprimovaně - stačilo dodat sklínku whiskey a opuštěný bar a iluze fakt dokonalá. Tak závěrem toho pokecu se zvedl. Chudák nemá to s námi jednoduché, zvlášť když se mu do toho někdo montuje a nám to pak nevychází jak má. Hlavní ale je, že se vždycky najde něco/ někdo , kdo ho z toho aspoň trošičku dostane.
PS: dneska jsme na anglině dělali článek týkající se depresí, tak už jsou vážně všude.
PPS: Deprese na KFMCh UK je naprosto nevídaný a neběžný jev , proto vás to může trochu šokovat, když na ni narazíte.
PPPS: všem, kdo dočetli až sem a pochopili, o co jde gratuluju.
 


Komentáře

1 Pavlousek Pavlousek | 26. listopadu 2008 v 17:43 | Reagovat

trochu se bojim, že mým příchodem na KFMCh se deprese tam stávají trochu běžnějším jevem :-D Ale ty to budeš snad dostatečně kompenzovat :-D

2 Terka Terka | Web | 26. listopadu 2008 v 20:57 | Reagovat

Pokud tím myslíš, jestli můj optimizmus bude dostatečně vyvažovat tvoje deprese tak bych si dovolila skoro citovat Honzu : já bych se toho nebála :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama