Romantika, euforie a ?

30. listopadu 2008 v 0:06 | myself |  skaut
Tak jsme měly dneska srazíka se skautem ( teda s holkama proto je to y na místě) ohledně vymýšlení programu na Mikulášskou ( 7.12. se koná ).

Jako správní skauti ( je třeba bourat mýty o tom že skaut je slušňák, který nekouří, nepije a chová se příkladně ) jsme plánovali sednout si do hospůdky. Proto jsem nakonec zvolila pěší dopravu ( od kola mě odlákal zvýšený počet policistů na silnicích , nikoliv zima ). To byste nevěřili, jak je Hradec v noci krásné město, Všechno nasvícené, nazdobené no prostě paráda. Ještě k tomu v uších Evergrey no fakt noc dělaná jak na natáčení slaďáku. A jelikož jsme měli sraz u radnice, naskytl se mi pohled i na efektivní výzdobu v historickém centru. Takhle mě naposledy dostalo Národní muzeum v Praze ( to když jsem měla čas a šla jsem ze školy pěšky na Hlavní nádraží ) . Teda až na ten stromeček, by klidně stačilo jenom ta žlutá světýlka bez modročervené hvězdy na špici. Ale stejnak musím si uvědomit, že žiju v nádherném městě a častěji pozorovat tu krásu kolem sebe ( a z kola je to příliš rychlý :-D ).
Cesta domů neprobíhalo současně s kocháním se okolní krajinou, ale s euforií. Fakt nevím, kde jsem k ní přišla ( měla jsem jen 2 sklínky bílého ), tak mi asi něco nasypali do pití. Ale vážně přišla jsem domů a byla jsem brutálně ale brutálně vytlemená ( víc než obvyklý rámec ). Tak doufám, že se mě to jen tak nepustí, dobrá nálada se mi hrozně "páčí" a je fakt super :-D. No a dál už nic. Jaký jsme vymysleli program se dozvíte až po Mikulášské i s odezvou dětiček.
 


Komentáře

1 qlarinka qlarinka | Web | 30. listopadu 2008 v 2:42 | Reagovat

oni nam te tam normalne zkazili :-D Terezka se cely gympl drzela prikladne abstinenstvi a ted, na stary studacky kolena, se dala na vino a na pivo, a jeste takhle ve velkem, cele 2 sklenicky :-D To uz ses skoro jak ja

2 Terka Terka | Web | 30. listopadu 2008 v 9:52 | Reagovat

Jo jo tak nějak to bylo. A nevím teda, kdo mě zkazil dřív UK nebo skauti, ale myslím, že se podělili rovným dílem :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama