Cvika, Michal a vyznání

9. prosince 2008 v 23:07 | Pavlousek |  KFMCh
Poprvé jsme měli tu čest na cvičení z fyzikální chemie někdy na začátku druháku. Suveréně napochodoval do třídy a začal rovnou tím, že si budem navzájem tykat. Taky možnost, jak se profilovat.

Ale pak už skončila všechna sranda a začalo se tvrdě a systematicky pracovat na příkladech z fyzikální chemie :-/ Fyzikála jednička byla pro nás zatím jako každé jiné cvika. Kromě toho, že jsme se tam snažili chodit jak to šlo, abychom měli nějaké body za účast. Já jsem se znuděně snažila naladit se na vlnu Michalových synapsí a vnořit se do počítání příkladů. A občas jsem taky utrousila nějakou blbou poznámku (bez toho by to prostě nešlo...).
Jo trochu sranda začala až počátkem cvik dalšího semestru. Michal mě s Terkou tak nějak zaregistroval během zkoušky z fyzikály jedničky, a vzhledem k tomu, že došlo k nějakým časovým i personálním posunům, tak jsme na cvikách k fyzikále dvojce byly jedny z mála známých tváří. Jo to když jsem hned na první cviku zahlásila, jestli za ten domácí úkol bude aspoň bod k dobru, tak si o mě všichni museli myslet, že jsem pěkně přidrzlá - i Michal.
No nic, cvika plynula víceméně v pohodě a my jsme to tak nějak dávaly... Až pak jednou na náhradních cvikách jsem zase měla nějaké blbé kecy, které však vedly k tomu, že náš kontakt s Michalem, a potažmo celou KFMCh se poněkud zúžil... :-) A poté, co jsem Michala na obědě titulovala "volem" (samozřejme omylem!!!), tak se náš kontakt ještě zúžil. A tady prosím začíná celé story, a nebýt toho, tak tady rubrika KFMCh nejspíš vůbec neexistuje a témat k psaní by taky razantně ubylo.

Každopádně cvika z fyzikály, konzultace a další více či méně důležité momenty způsobily, že jsem poznala dost výjimečného člověka. Ač se to na první pohled nemusí úplně zdát, tak si dovoluji tvrdit, že je opravdu "férový", což dneska už moc k vidění není. Nám se taky jeví jako velice hodný; zprvu jsme asi nebyly úplně nadšené, jak nás bez přípravy předhodil Honzovi, ale dneska si toho velmi ceníme. Obrovské díky. Asi chlapec dobře věděl, co dělá :-) a to jsem ještě nepoznamenala, jak jsem si ho "vygooglila" a zjistila jsem, že kromě školy zvládá i další záslužné činnosti, a ne zrovna zanedbatelné. Klobouk dolů. Ale jeho činnost v ČSOP přesně zapadá do profilu, který jsem si o něm zhruba vytvořila. Nepochybně to musí být dobrý kamarád, čemuž napovídají i občasné rozhovory, které semtam vedem, když se naskytne příležitost. Smysl pro humor mu nechybí, a že se zasměje vlastnímu "kiksu", mu jedině přihazuje body navíc.
Potom když jdete společně po chodbě, už ani nedivíte, že vám otevře dveře a nechá vás vstoupit první :-)

Takže ... kdy zajdem na to pivko? :-)
 


Komentáře

1 Terka Terka | Web | 9. prosince 2008 v 23:16 | Reagovat

Se vším naprosto a bezvýhrady souhlasím. Ještě osobní domněnka : že nás Honzovi beztak předhodil i z kapku zištných důvodů. Dozor + žádná zodpovědnost + občasná příležitost k pokecu, obědu ( pivku?) to je přece jasná věc :-D.

2 Pavlousek Pavlousek | 9. prosince 2008 v 23:18 | Reagovat

Já bych si možná tak nefandila s tím pokecem, oběděm, pivkem... Zas to není tak žhavé, jak se může na první pohled zdát... ikdyž...

chlapovi do hlavy nevlezeš :-)

3 Terka Terka | Web | 9. prosince 2008 v 23:19 | Reagovat

no nevlezeš... a ani nevíš jak mi to točí... teda víš... ale ostatní ne :-P

4 Terka Terka | Web | 9. prosince 2008 v 23:36 | Reagovat

pro ty co si nevědí , jak mi to točí = jak mě to irituje

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama