Country bál v České Skalici

20. ledna 2009 v 21:59 | myself |  skaut
Nejprve poznámka: Některé z vás mohlo zarazit to country. Ano i když poslouchám hlavně metal jezdím na takové akce jako countrybály.
Důvodů je několik: 1) jsou to skautské akce, 2) díky tomu se tam vidím s mnoha lidma (který jinak nevidim, 3) díky tomu můžu skvěle pokecat se spoustou super lidiček, 4) lidové ceny občerstvení, 5) když se zadaří, tak si i zatancuju. To vše převáží "country" v názvu. A s country to má společného leda tak tu hudbu- tančí se především polka, valčík a šlapák, oblečení se nehrotí: tričko, džíny to jistí, a ta hudba? Já jsem velmi tolerantní, takže na jeden večer se to dá vklidu přežít a navíc některé songy patří k táborové klasice.

Takže v sobotu jsem vyrazila směr Česká Skalice. Měly jsme sraz s Lindíkem a Aničkou v 18:15 na novém autobusovém terminálu u nás v HK. Do Skalice i na místo určení jsme dorazily v pohodě, ale příliš brzo. No aspoň jsme se v klidu odstrojily a zabraly stůl. Celý večer jsem strávila s Lindíkem (prostě jsme tam byly spolu a bylo to bezvadný). Radši nebudu psát, co jsem vypila, abyste si vy, co o mně máte ještě jakés takés dobré mínění, to mínění nezhoršili. V tombole jsme vyhrály s Lindičkou 3 ceny, které jsme si spravedlivě rozdělily: kalendář jsme zapomněly na místě, ovoce jsem si vzala já a Lindička misku a hrnek. Pak už ale nastal čas(asi kolem 2. hodiny ranní) odebrat se do nedaleké klubovny ke spánku. Jako jedni z mála odvážných jsme tam totiž spali (měkké i je záměrné, bo v naší šestičlenné skupince byli i 2 chaláni samozřejmě, že se svýma polovičkama). Problém byl v tom, že klubovna, a tudíž ani místnost, nebyla vytopená. Takže jsem poprvé strávila v noc při teplotě pod bodem mrazu. No vydržela jsem to díky kvalitnímu (10 let starý, péřový) spacáku, jen mi byla zima na nohy ale jen od kotníků níž. V 8 hodin ráno jsme se s Lindičkou vykopaly ze spacáku a zamířily si to na autobus do Hradce. V něm jsme roztály a úspěšně zvládly dojezd do Hradce. Shodly jsme se, že za rok zase ale tentokrát snad bez přespání- jednou stačilo. Závěrem bych krom vyjádření podivu, že jsem to přežila ve zdraví (krom mrazivého spánku, jsme taky často chodily ven se provětrat, což se prý ve svetru a tanečních páskovkách při sněžení nedoporučuje), si chtěla postěžovat na svoji rodinu. Nejenže mi vynadali, že jsem přijela o 3h později (přestože jsem přesný čas příjezdu nesdělila jen nastolila jednu z možností), tak mě skoro ani nenechali si odpočinout (tj. pospat si). Lindičce nejenže toto bylo dopřáno, ale bylo o ni i vzorně postaráno v podobě pomerančového džusíku a uvařené polívčičky.
Vzhledem k následující nejen skautské plesové a bálové sezóně mají, co napravovat :-).
 


Komentáře

1 qlarinka qlarinka | Web | 21. ledna 2009 v 11:59 | Reagovat

jestli to jeste dobre mineni patrilo mne, tak uz jsou jen zbytky ;)

2 Terka Terka | Web | 21. ledna 2009 v 12:43 | Reagovat

tobě taky :-)... ale myslím že se najde ještě někdo jiný :-) možná

3 teclá teclá | Web | 21. ledna 2009 v 22:29 | Reagovat

Já taky ještě mám dobré mínění. :-)

4 Lindička Lindička | 30. října 2010 v 21:01 | Reagovat

Jééééé, to je krásně napsáno, úplně se mi to vybavilo. Parádní večer!! Doufám, že takový ještě nastane!!! :D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama