Listopad 2009

slint slint II

17. listopadu 2009 v 21:28 | myself |  Literární slinty
A je to tady hrozba byla dovršena. Ne tedy přímo za úsvitu pátého dne (já za to nemůžu čtu LOTRa). Ale české dráhy mě opět inspirovaly a vyplodila jsem volné pokračování jedné storry- ano přesně této).

pro qlarinku, karkulku a já nevím koho ještě

17. listopadu 2009 v 19:27 | myself |  zbytek
Piš víc... no musím se přiznat na blog jsem skoro zanevřala... nějak mě to neba... ale motivaci mám a co publikovat taky...takže poprvé, co je u mě nového. Byla jsem na CVVZ a bylo to celkem prima... hradeckému (d)efektu se to teda nevyrovnalo, ale to bude tím konkrétnějším zaměřením. Trošku mě teda mrzelo, že na tu akco jedu jako jediná z oddílu. Vůbec ten skaut nějak stagnuje... je to asi tím, že Anička odjela studovat do Španěl, já jsem převzala velmi zodpovědně její práci, ale už nějak mi nezbývá síla ani čas něco organizovat pro zábavu nebo tak. Z toho a taky z toho že mám v pátek školu do půl šesté vyplývá, že jsem děti neviděla od října a vůbec nikoho z oddílu vlastně. A je teď nějak víc věcí, co mě neba, spolu s tím přesvědčovat někoho ať se mnou někam jede, to radši pojedu sama. Stojí-li to za to. Tímto stylem jdu na Mikulášský seminář, taky sama nejspíš z celého oddílu. Doufám aspoň, že mikulášská nebude stát jenom na mně, to bych v rámci víkendu, kdy v pátek vystřelím ze školy, abych stihla polibek múzy, v sobotu vyjedu směr právnická fakulta nebo kde to je, po semináři to zabalím nasadím směr HK, v neděli okolo druhé už budu instruovat všechny v klubovně co a jak a nejdéle v pondělí ráno opustím rodné město a půjdu si konečně pro diplom. Tatínek mi dal už k narozeninám rámeček a ten stále zeje prázdnotou :-(.
Podruhé začínám přemýšlet kolik druhů vanočního cukroví a kdy napeču... nějak v prosinci nezvládám a to mám koupenou polovičku dárků. Ale víc jak 10 to nebude. Ať žijou Vánoce- svátky stresu.
Potřetí jsem zase svobodná a nezávislá žena, a je mi tak dobře. A rozhodla jsem se, že prostě se potřebuju vybouřit, takže kdybyste mě někdo nepoznával tak se nedivte.
Počtvrté v souvislosti s tím třetím a nejen s třetím jsem absolutně neobjektivní co se týká posuzování mužského zevnějšku... protože nějak mi blbnou hormony a otočím se fakt za každým... takže pro mě jen jezdit po praze je utrpení
popáté... pilně pracuju na diplomce... to jako vážně... a podala jsem si žádost o grant tak uvidíme
pošesté už úplně nevím co psát, snad jen, že zapomínám mluvit ryze česky... viz celý tento článek
posedmé doufám, že tentokrát délka článku vyhovuje a jdu jsem napsat něco hodnotného :-)

speciálně pro Karkulku

16. listopadu 2009 v 22:03 | myself |  zbytek
nikdo jiný to stejnak nečte ;-). takže v belgii je atomium, v rusku je rudé náměstí v moskvě a v anglii kdybys to nevěděla je stonehedge... jinak mám sepsané pokračování slint slint, tak kdyby náhodou byl zájem tak se ozvi. a může i někdo jiný než karkulka