Srpen 2010

den 2

31. srpna 2010 v 19:14 | myself |  Francie sladká?
Po skoro 12-ti hodinovém spánku mě čekalo nemálo úkolů- zapsat se do školy, zařídit si pojištění, pořídit prodlužku a objevit obchod.

den 1

31. srpna 2010 v 18:45 | myself |  Francie sladká?
Takže po byrokratických peripetiích a nemalých potížích s balením jsem včera odletěla směr západ. Budíček ve 2 ráno nevěstil nic dobrého, ale do Prahy na letiště jsme dorazili krátce po 4. ranní, takže jsem zamířila rovnou do check-inu a po rozloučení s taťkou a bráchou šla ke gatu. Let to byl můj první a proběhl nad očekávání dobře, akorát tvrdnout na letišti Charles de Gaule v Paříži 4 hodiny byla nuda. Najít správný autobus ke kolejím byl trošku oříšek ale zvládl se. Pomohli my i místní- hlavně s hledáním ubytovací kanceláře. Tam jsem zjistila, že si musím zařídit pojištění ubytování, jak to probíhalo najdete v den 2. Podařilo se mi i zprovoznit wifi- ať si kdo chce co chce říká, domnívám se, že bez funkcí windows vista bych to nezvládla :-). Pak už jen umýt a spát, protože byl včerejšek značně únavný. Hlavně tahat se všude s kufrem těžkým jak cyp.

Smutný článek před popravou

25. srpna 2010 v 12:56 | myself |  zvířena
Ano za 10 minut nesu Limetku k veterináři, aby ji dal injekci. Poslední. A musím se vypsat z pocitů, které to provází. Věřím, že dělám správně. Limetka má už 2 a 3/4 roku a taky má absces , to je zánětlivá zvětšující se struktura buněk pod kůží. Tohle už nás potkala v březnu, kdy jsem se ještě rozhodla pro operaci. Poté, co se nemoc vrátila, už jsem ale operaci nechtěla. Přeci jen to stálo asi 5000 a vzhledem k tomu, že i tak Limetka "přesluhuje". Tak jsem ji domluvila eutanázii. Je sice možné, že by ještě pár měsíců žila, ale absces by se zvětšoval, znemožňoval by pohyb, a mohl by vyhřeznout... Takže ani já ani Limetka bychom z toho nic neměly. Tuhle mantru si teď pár minut před odchodem musím opakovat. Protože na mě sestřička koukala jak na vraha, když jsem se chtěla objednat na eutanázii. Věřím, že ať odejde Limka kamkoli bude ji tam líp. Limetko děkuji ti za ty necelé 3 roky, co jsi strávila v naší přítomnosti a věz, že mi ten tvůj noční bordel bude chybět.

proč?

19. srpna 2010 v 19:18 | myself |  my private diary
Tahle rubrika určitě přitáhne pohled nemnoho pravidelných čtenářů (všechny Vás tímto zdravím). A proč tu je? Už mi přišlo neadekvátní vylívat si svoje pocity, zážitky nepřímo spojené s nějakou jinou konkrétní rubrikou do "zbytku". A proto vám přináším můj "online deniček". Po přečtení nepalte, ale odpojte se a zapomeňte, co jste četli ;-). 
Děkuje
Autorka tohoto pochybného blogu :-)